top of page

KURUMSAL

Hakkımızda
 

Gümrük müşavirliği sektöründeki 20 yıla yakın tecrübemiz ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güvenin getirdiği güç ile Şubat 2013 tarihinden itibaren ULUSAL TRANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ. çatısı altında hizmetinizdeyiz. Genç, dinamik ve başarılı kadromuz ile ithalat, ihracat, transit geçiş gibi dış ticaret süreçlerinde; gümrük müşavirliği, danışmanlık ve lojistik hizmetlerimiz ile daima müşterilerimizin çıkarlarını koruyor ve oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyoruz.

 

Ticari sırlarını bizimle paylaşmakta olan müşterilerimizin güvenini asla boşa çıkarmadan daima doğru ve dürüst bir çalışma prensibine sahibiz. Zaman ve ticari ilişkilerin esasını oluşturan güven konularında azami hassasiyet göstermekte olan şirketimiz, müşterileri ile bir aile uyumu içerisinde faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Mardin merkezli olan firmamız, Türkiye’deki tüm gümrük müdürlüklerinde sektörde marka olmuş ihracatçı ve ithalatçı dış ticaret firmalara gümrüklü sahalardan geçen eşyaların bekleme sürelerini kısaltarak zamandan tasarrufla birlikte, günlük ek giderleri azaltıp, maliyet artışını önleyerek siz müşterilerimize ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak temel prensibimizi oluşturmuştur.

 

Mersin gümrük müşavirleri derneğinin de bir üyesi olan şirketimiz, en iyi gümrük müşavirliği firmaları arasında yer almak için daima kendisini geliştirmekte, mevzuatları ve değişiklikleri çok yakından takip etmekte, personelinin bilgilerini güncel tutmaları için düzenli şirket içi eğitim faaliyetleri ile kendisi ile yarışmaktadır. Müşterilerinin kendilerine duyduğu güvenin verdiği sorumluluk bilinci ile çalışmalarını yürüten ULUSAL Trans Gümrük Müşavirliğini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Hizmet üretiminde teknolojiyi kullanarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden, konusunda uzman, saygı ve sevgi çerçevesinde gelişmiş, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşterilerine Gümrük Kanunu Mevzuatı çerçevesinde doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler vermek ilk önceliğimizdir

Team
Misyonumuz

Ulusal Trans Gümrük Müşavirliği olarak çalışma politikamız kaliteli hizmet ve güveni esas almaktadır. Bu politikamızın ışığında deneyimli, bilgili, güvenilir, uyumlu, sevgi ve saygıyı esas alan sürekli kendini geliştiren kadromuzla hizmet alanında iddialarımızla göreve hazırız.

 

Güveni esas alan çalışma politikamız ile sektördeki sevgi ve saygı çerçevesindeki diyalogumuz, uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanda kazandığımız tecrübe, deneyim ve güvenilir ekibimiz ile İTHALAT, İHRACAT, TRANSİT-AKTARMA, SERBEST BÖLGE, NAKLİYE İşlemlerini Gümrük Mevzuatına uygun olarak gerçekleştirmekte olup en hızlı ve sorunsuz şekilde neticelendirmektedir.

bottom of page