top of page

HİZMETLER

Gümrük Müşavirliği
 

Gümrük mezuat ve yönetmelik bilgisine sahip profosyonel kadromuzla her türlü gümrükleme işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Güncel mevzuat sürekli takip edilerek müşteri temsilcileri tarafından gümrük beyannameleri hazırlanır. Diğer çalışanlarımız tarafından gümrük işlemleri takip edilip sonuçlandırılır.

E-Gümrük

Firmamız, elektronik imza ile gümrük beyannamelerini ofisten tescil ederek teknoloji ile verdiği hizmeti bütünleştirmiş ve bu sayede müşterilerinin “zaman” konusundaki hassasiyetine duyarlı davranmıştır.

 

Gelişen Teknoloji, günümüz dünyasında evrakların dijital ortamda saklanmasını, hem yer hem de zamandan kazanmak adına kolaylık olarak ön görmektedir. Evrim programı ile elektronik arşivleme gümrüklerde gerçekleşen işlemler ile ilgili online takip ve firmalarımızın talep etmesi halinde raporlama yapabilmektedir

Team
E-Birlik

İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliğindeki tüm işlemlerini e-birlik projesi kapsamında elektronik imza kullanarak ofisten yürütür. Bu sayede ihracatçı birliklerinde yapılacak tüm işlemler (ihracat beyannamesi onay işlemleri, nisbi aidat yatırılması vb.) birliklere gitmeden online olarak ofisten yapılır. Bu sayede zamandan tasarruf edildiği gibi maliyetlerin düşürülmesi de önemli ölçüde sağlanarak daha ekonomik şartlarda ve hızlı hizmet sunulabilmesi sağlanmış olur.

bottom of page